Hakkımızda – Canerler Grup

Hakkımızda

1963 yılında kurucumuz İsmail Caner’in açmış olduğu ilk manav dükkânı ile temelleri atılan CANERLER GRUP, iki kurucu ortağı Kadir Caner ve Bedir Caner önderliğinde ticari hayatına başlamıştır. 1980’li yıllarda yaptığı atılımlar ile Ankara’da yerel perakende zincir mağazaların hızla büyüyen öncü kuruluşu olmuştur. Faaliyet gösterdiği süre içerisinde şube sayısı, metrekare ve personel sayısı itibarıyla Ankara’nın en büyük yerel market zinciri olan CANERLER GRUP, aynı zamanda sektörde birçok yeniliğe de imza atmıştır.

CANERLER GRUP tarafından ticari yaşamda başarıyla işletilmekte olan mağazalar, 2005 yılında şirketin katıldığı yeni ortaklıklar neticesinde; ilerleyen yıllarda Türkiye’nin en büyük perakende kuruluşlarının bünyesinde faaliyetlerine devam etmiştir. CANERLER GRUP 2010 yılından bu yana ailenin üçüncü kuşak üyelerinin de dahil olmasıyla gayrimenkul, inşaat, gıda ve enerji alanlarında yeni yatırımlara yönelmiştir. Öz kaynaklarını her zaman birincil büyüme aracı olarak kullanan CANERLER GRUP, bu özelliğini devam ettirerek ülkesine hizmet etmeyi ve istihdam yaratmayı hedeflerinin başına koymuştur.

Her zaman öz kaynaklarını birincil büyüme aracı olarak kullanmayı benimsemiş, ilkelerinin başına ülkesine hizmeti koymuştur.

En büyük amacı ülke istihdamına ve gelişmesine katkı sağlamaktır.
© Bütün Hakları Saklıdır - Canerler Grup
Web Analytics